ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA: FORMULARZ WYCENY

DORADŹ STRONĘ ZNAJOMEMU!
 

1. Ile kosztuje stworzenie strony www?

Jeżeli do strony nie jest zamówiony projekt graficzny, czyli wszystkie teksty i obrazki są umieszczane na jednokolorowym tle, każda z podstron będzie kosztowała od 30 do 50 zł, w zależności od ich ilości.

2. Ile kosztuje projekt graficzny do strony internetowej?

Indywidualny projekt graficzny do strony kosztuje 400-600zł. Szablon (gotowy projekt) - 50 zł

3. Ile kosztuje animacja?

Animacje w formacie Flash kosztują od 50zł.

4. Ile kosztuje formularz (formy zamówienia, kontakt z klientami, komentarze użytkowników i inne)?

50zł.

5. Ile kosztuje umieszczenie kontaktu e-mail na stronie i licznika odwiedzin?


Instalacja kontaktu e-mail na stronie i licznika odwiedzin - w cenie każdego zamówienia, bez dodatkowej opłaty.

6. Ile kosztuje strona na hasło, lista mailingowa, formularz rejestraci użytkowników?

100 zł.

7. Ile kosztuje rejestracja strony w wyszukiwarkach?

Rejestracja strony w wyszukiwarkach polskich jest przeprowadzana bezpłatnie, jeżeli suma zamówienia bez kosztów utrzymania strony na serwerze wynosi 500zł i więcej. W innych przypadkach - 80zł. Rejestracja jest przeprowadzana w trybie przyśpieszonym.
Niektóre wyszukiwarki swiatowe od niedawna pobierają opłatę za rejestrację, do 300 USD (Yahoo!), wtedy trzeba będzie dopłacić.

8. Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Za utrzymanie strony na serwerze opłata zależy od wielkości strony i serwisów, jakie mają działać na stronie (formularze, listy mailingowe i inne), od 30,50 zł i wyżej. Płaci się co roku. W tej cenie znajdzie się również kilka adresów e-mail, które mają wygląd: cokolwiek@nazwadomeny.pl
Jeżeli strona została umieszczonia na serwerze darmowym, to utrzymanie strony jest bezpłatne. Jednak takie bezpłatne strony są wykorzystywane przez włścieli serwerów dla umieszczenia na nich bannerów reklamowych bez zgody posiadacza strony.
Rejestracja własnej domeny jest związana z umieszczeniem strony na serwerze płatnym, zarejestrować domenę dla strony, umieszczonej na bezpłatnym serwerze nie jest możliwe.
Roczny koszt domeny wynosi (w cenach niepromocyjnych): za nazwę domeny .com.pl -48 zł, za .pl - 48 zł. Domeny .net, .info, .biz, .org często rejestrowane są promocyjnie w cenie opłaty za serwer.

9. Ile kosztują uaktualnienia? Program do samodzielnej aktualizacji strony?

Jednorazowe uaktualnienie, nie związane z gruntowną przeróbką strony kosztuje 20-50 zł.
Program do samodzielnej aktualizacji "on line", pozwalający samodzielnie aktualizować stronę przez Internet kosztuje od 600 zł, w zależności od ilości pól tekstowych, podlegających aktualizacji.
Jest również możliwośc wykupić Produkt promocyjny razem z programem do samodzielnej aktualizacji za 582 zł

10. Ile kosztuje zaprojektowanie logo (znaku firmowego)?

Od 50 do 200 zł.

Cenników nie wysyłamy. Z uwagi na ogromną rozbieżność w oczekiwaniach Klientów co do wyglądu stron cena jest każdorazowo negocjowana indywidualnie. Możemy zrobić szacunkową wycenę strony po otrzymaniu od klienta FORMULARZA WYCENY STRONY INTERNETOWEJ, zawierającego podstawowe informacje

 
Copyright © Strony WWW 2002-2005